کوتاه اما کاربردی

آموزش تغییر صدای آلارم پیشفرض باتری در ویندوز

ویندوز دارای آلارم های بسیاری میباشد که اغلب در سیستم های بسیاری صدای پیشفرض ویندوز تنظیم شده است،یکی از آلارم هایی که زود هنگام در لپ تاپ ها ایجاد میشود صدای هشدار باتری لپ تاپ است،شاید به دلایلی بخواهید صدای پپیشفرض هشدار باتری لپ تاپ خودتان را تغییر دهید،مشکلی نیست ویندوز دارایه تنظیمات سفارشی سازی آلارم نیز هست،در این ترفند هایی برای تغییر آلارم هشدار پیشفرض باتری برای شما معرفی خواهد شد.

نحوه تغییر آلارم پیشفرض باتری لپ تاپ

خوشبختانه ویندوز دارای تنظیمات سفارشی سازی آلارم هست و نیازی به تغییرات تخصصی نیست شما به راحتی با انجام مراحل زیر میتوانید تغییرات مورد نظر خودتان ا انجام دهید.

بخوانید، آموزش استفاده از حداکثر قدرت Cpu در ویندوز 

نحوه انجام کار

ابتدا از قسمت جست جو که در قسمت سمت چپ پایین دسکتاپ قرار دارد عبارت Control Pannel را جست و جو کنید

تغییر آلارم هشدار پیشفرض باتری در ویندوز

روی Control Pannel کلیک کنید،در پنجره باز شده روی عبارت Hardware and Sound کلیک کنید

تغییر آلارم هشدار پیشفرض باتری در ویندوز

در پنجره باز شده روی عبارت Change system sounds کلیک کنید

از قسمت program Event عبارت Low Battery Alarm را پیدا کنید و روی آن کلیک کنید سپس از قسمت Sound آلارم دلخواه برای هشدار باتری را انتخاب کنید

تغییر صدای پیشفرض آلارم

توجه داشته باشید که شما میتوانید با کلیک روی دکمه Test صدای آلارم انتخابی خودتان را گوش دهید،پس از انتخاب صدای آلارم دلخواه خود روی Apply و Ok کلیک کنید تا تنظیمات اعمال شده ذخیره شود.

در این پست مطالبی درباره تغییر آلارم هشدار پیشفرض باتری در ویندوز در اختیار شما قرار گررفته شد،مراحل انجام کار بسیار ساده میباشد با این حال چنانچه در انجام مراحل دچلر مشکل شدید از قسمت ارسال دیدگاه سوالات و مشکلات خودتان را بیان کنید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن