کوتاه اما کاربردی

رفع ارور ۱۹۰ فتوشاپ

فتوشاپ نرم افزاری سنگین و کاربردی هست که امروزه در سیسستم های بسیاری استفاده میشود این نرم افزار کمپانی ادوبی مانند سایر نرم افزار ها دارای مشکلات و ارور هایی هست،بسیاری از ارور های رایج توسط خود سایت ادوبی بررسی شده و در صفحه پرسش و پاسخ سایت ادوبی پاسخ داده شده است،یکی از ارور هایی که در سیستم برخی کاربران ظاهر میشود اررو ۱۹۰ هست،این ارور در هنگام نصب نرم افزار فتوشاپ در سیستم ها پدیدار میشود در ادامه به دلیل ایجاد این ارور و چگونگی رفع ارور ۱۹۰ در فتوشاپ میپردازیم.

آموزش رفع ارور ۱۹۰ در فتوشاپ

همانطور که گفته شد این ارور هنگام نصب نرم افزار فتوشاپ طاهر میشود،ارور ۱۹۰ نرم افزار های ادوبی و فتوشاب به این معنی میباشد که سیستم شما توانایی اجرایی نرم افزار فتوشاپ را ندارد،ولی به این صورت نیست! این ارور بیشتر در سیستم های متوسط و متوسط به پایین ظاهر میشود،مشکلی نیست شما با اعمال تغییرات ساده ای که خواهیم گفت میتوانید این مشکل را بسادگی حل کنید.

بخوانید، آموزش رفع مشکل فریز شدن ویندوز

نحوه انجام کار

پس از پدیدار شدن ارور ۱۹۰ پنجره مربوط به نصب را ببندید و به ترتیب مراحل زیر را انجام دهید:

  1. درایو C را باز کنید و به مسیر program file(x86) > Common Files > Adobe > Adobe Desktop Common > ADS برید
  2. روی Adobe Desktop Service راست کلیک کنید و Properties را بزنید
  3. سپس در پنجره باز شده به تب Compatibility برید و تیک Run this Program in Compatibility mod for را فعال کنید و روی Windows 8 قرار دهید و در آخر Apply و Ok بزنید
  4. فایل پوشه نصبی که دانلود کردید(یا در CD یا …) موجود هست را باز کنید
  5. روی فایل Setup راست کلیک کنید و Properties را بزنید
  6. سپس در پنجره باز شده به تب Compatibility برید و تیک Run this Program in Compatibility mod for را فعال کنید و روی Windows 8 قرار دهید و در آخر Apply و Ok بزنید
  7. پس از انجام مراحل بالا سیستم خود را حتما یکبار ریستارت کنید
  8. تمام! تست کنید خواهید دید که ارور ۱۹۰ رفع شده است
در این پست ترفندی ساده برای رفع اررور ۱۹۰ در فتوشاپ در اختیار شما قرار داده شد،مراحل کامل توضیح داده شده است با این حال اگر مشکل یا نظری داشتید میتوانید از قسمت ارسال دیدگاه همین پست با ما در ارتباط باشید.
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن